Posel-1.kapitola

10. června 2011 v 18:50 | Simpsons & HP & The Sims maniac :)
Obohatila mě múza a já dostala nápad a začala psát.Je to vzdáleně podobné Škole Noci,ale to vás snad neodradí od čtení.Je to vychrlené rovnou,takže pochopíte o co jde až budete číst dál...Přehlížejte chyby :).Klik na c.č.

Podívala jsem se do jejích očí.Byly chladné a plné nenávisti,až jsem musela odvrátit hlavu."Už tu nejsi vítaná,"pronesla a v hlase měla slyšet stejný chlad a nenávist, jako její pohled."Já vím,ale kdybys mi odpustila,mohla bych začít od začátku.Prosím!"podívala jsem se na ni s co nejlítostivějším pohledem."Ne,"řekla a pokračovala,"odejdi a už tě nikdy nechci vidět.Odejdi důstojně nebo na tebe zavolám naše strážce a ty víš,že s nimi není radno si zahrávat."Vytřeštila jsem oči.Dívala se na mě s opovržením,s jakým jsem se nikdy nesetkala."Denairo,"zašeptala jsem,"prosím!Sama jsi mě vybrala,abych se stala Poslem světla.Dokonce nechybělo málo a už by jsi mi nasadila křídla!Já…já nevím co budu dělat bez Poslů světla.Našla jsem si tu přátelé a…"zlomil se mi hlas."Prosím!Denairo,já vím že jsem udělala chybu,ale myslela jsem si že Poslové světla dávají druhou šanci.""Poslové světla dávají druhou šanci těm kteří si to zaslouží..Naren je mrtvý a je to tvoje chyba!Naslouchej svému nitru a zjisti jestli si zasloužíš odpuštění.Poslouchej hlas bohyně Nefertity.Naslouchej!"přikázala zuřivým hlasem a já zavřela oči a zaposlouchala se."Elizabeth…Elizabeth…Odpouštím ti…Smrt Narena je strašná věc,ale není to tvoje chyba…"našeptával mi melodický hlas bohyně. "Bohyně,prosím pomoc Denaire pochopit v jaké situaci jsem byla.Děkuju ti Nefertity,"šeptala jsem v duchu a otevřela oči.Denaira se na mě nedívala,jenom si pro sebe odříkávala naší starodávnou modlitbu.

Bohyně Nefertity,královno všech Poslů světla,vyslyš mne!Já se ti klaním,padám před tebou na kolena a modlím se k tobě.Pošeptej mi svým melodickým hlasem radu,jak se mám zachovat. Děkuji ti bohyně,já s prosbou,ty s vyslyšením,loučíme se spolu.

Až teprve teď se na mě podívala."Bohyně mi našeptala,ať ti dám druhou šanci,"řekla skoro neslyšně,zřejmě překvapená bohyninými slovy."Děkuji ti Denarie,"poděkovala jsem a z očí mi ukápla slza.Poklonila jsem se jí a odešla na pokoj.Tam na mě čekala Simon a v očích jí byl vidět radostný výraz."Sakra El,oni tě nevyhodili?"zeptala se a zuřivě mě objala."Ne,naštěstí mi pomohla bohyně.""Nefertity?Ale jak?Vždyť ona se zjeví jen málokomu. " "Ty jsi mě nepochopila,ona se mi nezjevila.Promluvila si s mojí a Denariinou duší,"namítla jsem. "To máš jedno El,hlavně že tě nevyhodili!Co kdybychom uspořádali dámskou jízdu?Mohli bychom pozvat třeba…"brebentila Simon.Já ji neposlouchala,srovnávala jsem si myšlenky.Pořád jsem měla před sebou celých těch pár měsíců…"Země volá El!El! Jsi v pohodě? "optala se mě kámoška a ustaraně se na mě dívala. "Jo,jsem v pohodě.Jenom jsem myslela na Narena, "odpověděla jsem,pořád zatoulaná v myšlenkách. "El,nemysli na něj.Nebyla to tvoje chyba. " "Simon promiň,jsem unavená.Nenecháme tu dámskou jízdu na zítra? "nechtěla jsem tohle téma s ní probírat. "Jasně,běž si lehnout, "pobídla mě a pořád se na mě ustaraně dívala.Zamířila jsem do koupelny a podívala se do zrcadla.Vypadala jsem strašně.Pod očima jsem měla obrovský kruhy,rozmazanou řasenku a zarudlé oči.K tomu jsem měla ještě rozcuchané vlasy.Odlíčila jsem si líčení,rozčesala si vlasy,vyčistila zuby a oblíkla pyžamo.Popřála jsem "dobrou noc" Simone a zalehla do postele.Neměla jsem problém usnout,do pěti minut jsem byla tuhá...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama