This isn´t fair life-úvod

21. června 2011 v 22:00 | Simpsons & HP & The Sims maniac :)
Hello!Nějak mě to chytlo a tak jsem nafotila pár foteček v The Sims 2.A já po chvíli zjistila,že se z toho rýsuje příběh a...tady to je :-).
klik na c.č.


Informace o komixu:

Název: This isn´t fair life - To není fér život.
Styl vyprávění: Vyprávět bude hlavní postava - Jamie
Postavy: Teď tam budou dvě postavy - Jamie a Tara,ale plánuji přidat Jamie kámošku a ???(to vám nepovím,ať máte překvápko :D)

PS: Chtěla bych poděkovat Darkness,protože kdyby nebylo jí tak nemám stáhnutý ten domek ve kterém se to bude celé dít :).

No,a to je vše co bych ke komixu chtěla dodat.Doufám že se vám bude líbit :).

Ahoj!To jsem já.Jmenuji se Jamie Slayer a je mi 16 let.Ráda maluju,sportuju a hraju na klavír.Bydlím v Krasohlídkově se svojí mámou.Mám celkem dobrý život,jen mi v něm chybí táta.Zemřel na infarkt,když mi byly čtyři roky.Myslím si o sobě,že jsem hodně tvrdohlavá,ztřeštěná a stojím si za svým názorem stůj,co stůj.Ale abych nemluvila jenom o sobě,tak vám chci představit svojí mamku.
No a tady je mamka.Jmenuje se Tara Slayer a je jí 32 let.Ráda vaří,i když to moc neumí(někdy ty její experimenti vypadají děsivě :D).Od doby co táta zemřel,žije sama se mnou,ale chtěla by to změnit.Nejsme nijak bohatí ani chudí,ale máme finanční problémy,které jsme zatím nevyřešily.

Tak to je úvod.Nic moc,co?Ale snad se vám trochu líbí :).
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama