TIFL 1.díl- Jamie,sbal si věci!

16. července 2011 v 21:09 | Simpsons & HP & The Sims maniac :)
Hrozně moc se omlouvám za špatnou kvalitu fotek,ale to jsem fotila asi před dvěmi měsíci a zapomněla jsem to dát do lepší kvality.Seděla jsem u televize a nepřítomně sledovala stokrát se opakující telenovelu,když v tom přišla máma.Vzhlédla jsem na ni .Tvářila se hrozně vážně."Jamie,vstaň prosím.Musím ti něco říct,"pronesla po chvíli ticha.Vypnula jsem televizi a vstala jsem.Co po mě může chtít?
"Jamie,víš že máme v téhle době dluhy kvůli tvému otcovi,"začala máma, "navíc víš,že jsem náš rozvod špatně nesla a tenhle dům mi to všechno připomíná.Prostě potřebuju vypadnout a tak jsem nám našla malý domek v Šafránové zátoce."My se budeme stěhovat?!
"Mami!Jak mi to můžeš udělat?Vždyť víš,že tu mám kamarády,školu a brigádu!Já nechci pryč z Krasohlídkova!Je mi líto,že ti dům připomíná tátu,ale proč se musíme stěhovat až do Šafránový zátoky?"vybuchla jsem na ni.
"Tys to asi Jamie nepochopila,viď?Já musím začít nový život!Musím se odloučit se vším,co by mě nějak spojovalo s tvým otcem,"nadechla se a dodala,"mimo tebe samozřejmě.
"Ale-,"začala jsem,ale máma mě přerušila."Žádné ale!Dnes večer se stěhujeme,ať chceš nebo nechceš.A teď si běž sbalit věci,"nakázala mi.Stěží jsem ovládala slzy.Jak mi to může udělat?"Jsi hrozně sobecká,víš to?"křikla jsem na ni a běžela do pokoje. Svalila jsem se na postel a rozbrečela.Uvědomila jsem si,že bych si radši měla jít sbalit,aby na mě máma nekřičela.Když už jsem měla sbaleno,sedla jsem si do křesla naproti skříně.Začala mi klimbat hlava a já usnula.
O PÁR HODIN POZDĚJI
Otevřela jsem dveře od auta a nasedla si."Prosím,netvař se tak.Mohla bys mě trochu pochopit?Já tady trpím!"řekla mi máma."A jestli trpím já,na tom ti nezáleží,co?"osopila jsem se na ni.Máma na to nic neřekla a nastartovala auto.
Dala zpátečku a vyjížděla z příjezdové cesty.
Když už jela pryč z naší ulice,naposledy jsem se podívala na dům."Budeš mi chybět,"pronesla jsem potichu a zavřela oči.Cítila jsem jak se mi po obličeji řinou slzy,ale raději jsem je setřela,aby to máma neviděla.
Než jsem se nadála,byly jsme na kraji města,připravené se rozloučit s Krasohlídkovem a projíždět přes různá města.Jak mi máma sdělila,Šafránová zátoka je přibližně 600 kilometrů od Krasohlídkova.Za celou cestu jsme nepromluvily jediné slovo.Chvíli jsem spala,probudil mě až projíždějící náklaďák.Zamrkala jsem a rozhlédla jsem se.Před námi se tyčila cedule ŠAFRÁNOVÁ ZÁTOKA."Můj nový domov,"pomyslela jsem si kysele a koukala jsem se na mizící domečky,kolem kterých jsme zrovna projely.
Diskuze:
Jak se s tím Jamie vyrovná?
Najde si ve škole kamarády?
Líbilo?

Nejsem machr na focení ani na psaní komixů,tak mi prosím za to nenádávejte.Budu ráda,když mi napíšete v čem se mám zlepšit a co se vám líbilo či nelíbilo.Mě hrozně vadí ta špatná kvalita,ale bohužel nemám program na upravování fotek.Mohl by mi někdo poradit kde bych mohla stáhnout Photoshop a Photofiltre?Předem moc děkuju :) .
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama